влевовправо

Мочалка для посуду з ручкою поролонова з запаскою
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MM7561
26,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мочалка для посуду з ручкою поролонова з запаскою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Довжина | 8см |
| Кількість в упаковка | 1 шт |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 80мм*50мм*25мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 26,25 ₴/пач


