
Відра з кришкою кругле 15,7 л. біле 15 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MM6989
213,45 ₴
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відра з кришкою кругле 15,7 л. біле 15 шт.
ВІДРО МАЮТЬ ВСІ СЕРТИФІКАТИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ДЛЯ ЦІЛЕЙ ХАРЧУВАННЯ.
Пропоновані відро має ємність 15,7 L щільно закриває біла кришка, Пластик, з якого він зроблений білий і надзвичайно стійкі, у той же час не виділяє шкідливих речовин, навіть при нагріванні і заморожування , оскільки відро підходить для контакту з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Кришка |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23,5 см |
| Висота внутрішня | 23,5 см |
| Діаметр верху | 36 см |
| Діаметр дна | 29,5 см |
| Кількість в упаковка | 15 шт |
| Матеріал виробу | харчової полипрорилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Об`єм | 15700 мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 235мм*360мм |
| Внутрішній розмір | 235мм*295мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !120-130°С |
| Форма | круглої форми |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 213,45 ₴

