влевовправо

Одноразовий контейнер для харчових продуктів SL1002 (1000мл) уп/50 штук
- В наявності 15 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0433
254,25 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна одноразова упаковка для салатів 1000 мл SL1002 179*132*65 |
|
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Безкоштовна Кур'єрська доставка по Харкову від 500 грн ГАРАНТІЯ, ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ Безкоштовний обмін і повернення замовлень по гарантії ЯК ОПЛАЧУВАТИ Будь-яка зручна готівкова або безготівкова форма оплати ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ 24/7 Заявки приймаються у форматі 24/7 подальшим підтвердженням замовлення |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6,5 см |
| Довжина | 17,9 см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Об`єм | 450мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !60°С |
| Колір виробу | Прозорий |
| Ширина | 13,2 см |
- Ціна: 254,25 ₴/пач



