
Одноразова соусник ПС-42Д (100мл) Ф86 уп/50 штук
- В наявності 46 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0486
86,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовая соусница ПС-42Д (100мл) Ф86 уп/50 штук |
|
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА Бесплатная Курьерская доставка по Харькову от 500 грн ГАРАНТИЯ, ОБМЕНА И ВОЗВРАТА Бесплатный обмен и возврат заказов по гарантии КАК ОПЛАЧИВАТЬ Любая удобная наличная или безналичная форма оплаты ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ 24/7 Заявки приймаються у форматі 24/7 подальшим підтвердженням замовлення |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Висота внутрішня | 3 см |
| Глибина | 3 см |
| Діаметр верху | 9,5 см |
| Діаметр дна | 7 см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Об`єм | 100мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !60°С |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | круглої форми |
| Колір виробу | Прозорий |
- Ціна: 86,25 ₴/пач


