
Кришка пластикова ПС-17 (134*110) для упаковки ПС-170/ПС-171 (50 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0455
131,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришка пластикова ПС-17 (134*110) для упаковки ПС-170/ПС-171 (50 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 13,4 см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Об`єм | 600мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 134мм*110мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !60°С |
| Колір виробу | Прозорий |
| Ширина | 11см |
- Ціна: 131,25 ₴/пач

