влевовправо

Упаковка для десертів ПС-9 (750мл) уп/50 штук
- В наявності 16 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0399
285 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для напівфабрикатів ПС-9 V750мл 135мм 130мм 60мм уп 50 штук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа-Пак |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6 см |
| Довжина | 13,5 см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Об`єм | 750мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | Прозорий |
| Ширина | 13см |
- Ціна: 285 ₴/пач


