влевовправо

Відро з кришкою кругле 1,1 л. (50 шт)
- В наявності 3949 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0528
17,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро з кришкою прозорий ЕЛС 1,1 л
Прозоре пластикове відро з ПП ємністю 1100 мл у комплекті з герметичною кришкою з одноразовим ущільненням. Контейнер схвалений для контакту з харчовими продуктами.
Ви можете безпечно зберігати :
- салати, напівфабрикати
- десерти, йогурти, желе, закуски
- пасти, блюда з соусами
- напої - газовані, соки, бульбашковий чай та ін.
- рибні продукти, рибні приманки
- всі делікатеси
Переваги Пластикового відра:
- щільний
- міцний
- має високу хімічну стійкість
- гнучкий
Відро має дозвіл на контакт з харчовими продуктами і сертифікацію - це гарантує, що продукт пройшов незалежні, спеціалізовані випробування та експертизи, має високу якість і безпечна для споживача. Крім того, контейнери упаковуються і транспортуються у відповідності з діючими стандартами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 13см |
| Висота внутрішня | 13 см |
| Діаметр верху | 12,5 см |
| Діаметр дна | 10см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчової полипрорилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 130мм*125мм |
| Внутрішній розмір | 130мм*100мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !120-130°С |
| Форма | круглої форми |
| Колір виробу | Прозорий |
- Ціна: 17,10 ₴



