
Відро з кришкою круглий прозорий 0,5 л (50 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0535
13,95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро з кришкою пластиковий харчової 0,5 л. круглий прозорий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Висота внутрішня | 4,5 см |
| Діаметр верху | 15 см |
| Діаметр дна | 13 см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал виробу | харчової полипрорилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Об`єм | 500мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 45мм*150мм |
| Внутрішній розмір | 45мм*130мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +120-130°С |
| Форма | круглої форми |
| Колір виробу | Прозорий |
- Ціна: 13,95 ₴

