влевовправо

Тарілка прямокутна одноразова 130мм 210мм Андрекс 100 шт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MM1685
217,56 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тарілка прямокутна одноразова 130мм 210мм Андрекс 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A&K |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Колір | Білий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 217,56 ₴/пач




