влевовправо

Одноразовий контейнер для харчових продуктів ПС-160 (500мл) уп/50 штук Дахокно!
- В наявності 107 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0453
225 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразова упаковка для салатів ПС-160 V500мл 143* 103*58м уп 50 штук |
|
Безкоштовна Кур'єрська доставка по Харкову від 500 грн
Безкоштовний обмін і повернення замовлення за гарантією Будь-яка зручна налична або неналічна форма оплату Заяви приймаються у форматі 24/7 на підтвердження замовлення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мір |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішня | 5,8 см |
| Висота зовнішня | 5,8 см |
| Колір виробу | Прозорий |
| Друк малюнка | Немає |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Матеріал виробу | харчовий полістирол |
| Розмір зовнішній | 143мм*104мм*58мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
- Ціна: 225 ₴/пач










БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА
ГАРАНТІЯ, ВОМЕНА І ВОЗРАТА
ЯК ДОПОМОГТИ
ЗАЯВКИ ПРИНИМАЮТЬСЯ 24/7