
Автоклав домашній 17,6 л, електричний, чорний метал, на 8 банок 0,5 л і 5 банок 1 л
- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DOM2623291518
5 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав домашній 17,6 л, електричний, чорний метал, на 8 банок 0,5 л і 5 банок 1 л
Автоклав 17,6 л для домашнього консервування м'яса, риби, овочів, грибів і тушкованки. Модель підходить для стерилізації 8 банок по 0,5 л або 5 банок по 1 л, має електричний нагрів і корпус з матеріалу: чорний метал.
Переваги
- зручний об'єм 17,6 л для домашніх заготовок
- Чорний метал, діаметр бака 300 мм
- Електричний нагрів; комплектація підібрана для контролю тиску та температури
- запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр і вентиль для накачування повітря
- товщина стінок 2 мм, горловини 3 мм, кришки 8 мм
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | автоклав для консервування |
| Матеріал | Чорний метал |
| Джерело нагріву | Електричний нагрів |
| Об'єм | 17,6 л |
| Місткість банок 0,5 л | 8 шт. |
| Місткість банок 1 л | 5 шт. |
| Діаметр бака | 300 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина горловини | 3 мм |
| Товщина кришки | 8 мм |
| Габарити | 460 х 300 х 300 мм |
| Комплектація | ТЕН італійський 2,5 кВт, проводи 2 м, цифровий терморегулятор з таймером, запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр, вентиль для накачування повітря |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 17.6 л |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело нагрівання | Електричний нагрів |
| Діаметр бака | 300 мм |
| Комплектація | ТЕН італійський 2,5 кВт, проводи 2 м, цифровий терморегулятор з таймером, запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр, вентиль для накачування повітря |
| Кількість банок 0,5 л | 8 шт. |
| Кількість банок 1 л | 5 шт. |
| Матеріал | Чорний метал |
| Товщина горловини | 3 мм |
| Товщина кришки | 8 мм |
- Ціна: 5 600 ₴

