
Автоклав домашній 25,4 л, газовий, чорний метал, на 24 банки 0,5 л і 10 банок 1 л
- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DOM2522280089
3 640 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав домашній 25,4 л, газовий, чорний метал, на 24 банки 0,5 л і 10 банок 1 л
Автоклав 25,4 л для домашнього консервування м'яса, риби, овочів, грибів і тушкованки. Модель підходить для стерилізації 24 банок по 0,5 л або 10 банок по 1 л, має газовий нагрів і корпус з матеріалу: чорний метал.
Переваги
- зручний об'єм 25,4 л для домашніх заготовок
- Чорний метал, діаметр бака 300 мм
- Газовий нагрів; комплектація підібрана для контролю тиску та температури
- запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр і вентиль для накачування повітря
- товщина стінок 2 мм, горловини 3 мм, кришки 8 мм
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | автоклав для консервування |
| Матеріал | Чорний метал |
| Джерело нагріву | Газовий нагрів |
| Об'єм | 25,4 л |
| Місткість банок 0,5 л | 24 шт. |
| Місткість банок 1 л | 10 шт. |
| Діаметр бака | 300 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина горловини | 3 мм |
| Товщина кришки | 8 мм |
| Габарити | 560 х 300 х 300 мм |
| Комплектація | запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр, вентиль для накачування повітря |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 25.4 л |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело нагрівання | Газовий нагрів |
| Діаметр бака | 300 мм |
| Комплектація | запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр, вентиль для накачування повітря |
| Кількість банок 0,5 л | 24 шт. |
| Кількість банок 1 л | 10 шт. |
| Матеріал | Чорний метал |
| Товщина горловини | 3 мм |
| Товщина кришки | 8 мм |
- Ціна: 3 640 ₴

