
Автоклав домашній 32,5 л, електричний, нержавіюча сталь, на 24 банки 0,5 л і 10 банок 1 л
- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DOM2623299435
11 760 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав домашній 32,5 л, електричний, нержавіюча сталь, на 24 банки 0,5 л і 10 банок 1 л
Автоклав 32,5 л для домашнього консервування м'яса, риби, овочів, грибів і тушкованки. Модель підходить для стерилізації 24 банок по 0,5 л або 10 банок по 1 л, має електричний нагрів і корпус з матеріалу: нержавіюча сталь.
Переваги
- зручний об'єм 32,5 л для домашніх заготовок
- Нержавіюча сталь, діаметр бака 300 мм
- Електричний нагрів; комплектація підібрана для контролю тиску та температури
- запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр і вентиль для накачування повітря
- товщина стінок 1,5 мм, горловини 3 мм, кришки 8 мм
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | автоклав для консервування |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Джерело нагріву | Електричний нагрів |
| Об'єм | 32,5 л |
| Місткість банок 0,5 л | 24 шт. |
| Місткість банок 1 л | 10 шт. |
| Діаметр бака | 300 мм |
| Товщина стінок | 1,5 мм |
| Товщина горловини | 3 мм |
| Товщина кришки | 8 мм |
| Габарити | 680 х 300 х 300 мм |
| Комплектація | ТЕН італійський 2,5 кВт, проводи 2 м, цифровий терморегулятор з таймером, запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр, вентиль для накачування повітря |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 32.5 л |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело нагрівання | Електричний нагрів |
| Діаметр бака | 300 мм |
| Комплектація | ТЕН італійський 2,5 кВт, проводи 2 м, цифровий терморегулятор з таймером, запобіжний клапан 6 бар, термометр, манометр, вентиль для накачування повітря |
| Кількість банок 0,5 л | 24 шт. |
| Кількість банок 1 л | 10 шт. |
| Товщина горловини | 3 мм |
| Товщина кришки | 8 мм |
- Ціна: 11 760 ₴

