
Кейс паперовий прямокутний, червоний, 25 штук для пакування та подачі
- В наявності 77 од.
- Код: DOM6722
111 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (96) 578-58-50Надія
Кейс паперовий прямокутний, червоний, 25 штук для пакування та подачі
Кейс паперовий прямокутний, червоний, 25 штук для пакування та подачі — практичний витратний аксесуар для кафе, кавярень, фастфуду, кейтерингу та точок із напоями на виніс. Він допомагає акуратно упакувати, перенести або підготувати продукт до видачі без зайвої метушні на лінії обслуговування.
Переваги
- підходить для пакування, подачі та фіксації предметів
- упаковка 25 штук зручна для регулярної закупівлі та розрахунку витрати
- матеріал папір відповідає призначенню товару
- колір/серію збережено в назві, щоб позицію було легко відрізнити в каталозі
- підходить для щоденної роботи закладів із великим потоком замовлень
Де можна використовувати
Товар використовують у кавярнях, кафе, пекарнях, фуд-кортах, офісних кухнях, на виїзних заходах, фестивалях і в доставці. Він допомагає швидше збирати замовлення, підтримувати акуратну подачу та зменшувати ризик проливання або незручного транспортування.
Особливості товару
Тип: паперовий кейс. Колір: червоний. Сумісність/розмір: універсальне використання. Серія або місто: не вказано. Виробник: Власне виробництво. Позиція підібрана як витратний товар до паперових стаканів і супутнього пакування.
Для бізнесу це зручна складська позиція: її легко зберігати пачками, швидко видавати персоналу та використовувати під конкретний діаметр стакана, колірну схему або формат замовлення. Якщо товар належить до кришок, важливий діаметр; якщо до холдерів, важлива місткість; якщо до фільтр-пакетів, важливий розмір.
Такі витратні матеріали особливо корисні там, де важливо швидко зібрати замовлення й не змушувати клієнта чекати: кришка захищає напій під час перенесення, холдер допомагає нести кілька стаканів одразу, кейс дає акуратну подачу, а фільтр-пакет спрощує заварювання чаю без зайвого посуду.
Характеристики
| Тип | паперовий кейс |
| Призначення | для пакування, подачі та фіксації предметів |
| Матеріал | папір |
| Колір | червоний |
| Кількість | 25 штук |
| Діаметр / місткість / розмір | універсальне використання |
| Серія / особливість | не вказано |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Виробник | Власне виробництво |
Чому варто купити
Цей аксесуар допомагає зробити видачу напоїв і супутніх товарів швидшою, акуратнішою та зручнішою для клієнта. Він закриває практичну задачу без зайвих деталей: перенесення, фіксація, кришка для стакана або заварювання чаю в чистому одноразовому форматі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25 |
| Матеріал | Папір |
| Призначення | Для паперових стаканів і пакування |
| Тип товару | Паперовий кейс |
- Ціна: 111 ₴


