Горшик для квітів підвісна біла 4л з підвісом (250 шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016578
8 625 ₴
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Горшик для квітів підвісна біла 4л з підвісом (250 шт)Немає в наявності
8 625 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кашпо |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,5 см |
| Діаметр | 10см мм |
| Діаметр дна (низа) | 7,5 см |
| Кількість в упаковці | 250шт |
| Кількість в ящику | 1750 шт. шт. |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для агрокультурури |
| Об`єм | 450мл |
| Розмір зовнішній | 100 мм*85мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 8 625 ₴

