Фасувальні поліетиленові пакети №9 (26х35) 1 кг Тортики (1 пачка)
- В наявності 59 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016560
252 ₴
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні поліетиленові пакети №9 (26х35) 1 кг Тортики (1 пачка)В наявності 59 од.
252 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35см |
| Кількість в ящику | 20 уп шт. |
| Матеріал виробу | Поліетилен |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 26см |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 252 ₴

