Упаковка конус під квіти h30/6низ/20верх білий (100 шт) 154 (7) (100 шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016539
11 550 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковка конус під квіти h30/6низ/20верх білий (100 шт) 154 (7) (100 шт)Немає в наявності
11 550 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 29см |
| Довжина | 19см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт шт. |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 11 550 ₴

