Скатертина одноразова (105x200) Супер торба Клітина бежева (1 шт)
- В наявності 480 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016537
27,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скатертина одноразова (105x200) Супер торба Клітина бежева (1 шт)В наявності 480 од.
27,30 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 60 шт. шт. |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 105см*200см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Скатертина |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 30 мікрон |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 105 см |
- Ціна: 27,30 ₴

