Пакет з дном паперовий крафт бурий, 150х90х240, 70г/м2 (25 шт)
- В наявності 100 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016411
59,17 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет з дном паперовий крафт бурий, 150х90х240, 70г/м2 (25 шт)В наявності 100 од.
59,17 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 30 см |
| Глибина | 9см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 500шт шт. |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | немає |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Тип ручки | немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 59,17 ₴

