Паперові крафт пакети з прозорим віконцем 170х60х380, 40г/м2, вікно 70 (100 шт)
- В наявності 50 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016418
168,36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові крафт пакети з прозорим віконцем 170х60х380, 40г/м2, вікно 70 (100 шт)В наявності 50 од.
168,36 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6см |
| Довжина | 38см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1000шт шт. |
| Матеріал виробу | Папір |
| Мoдель | З ПП вікном |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Щільність | 40 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 168,36 ₴

