влевовправо

Упаковка конус під квіти h50/ 9низ/45верх"Камисл" малиновий 161(3) (100 шт)
- В наявності 5 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012896
309,12 ₴/пач
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фольгований пакет "Новий рік" Пакети призначені для розфасування цукерок, шоколадок та інших подарунків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 50 см |
| Довжина | 45 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт шт. |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 309,12 ₴/пач


