влевовправо

Ганчірка Мікрофібра 30*30 Синя ПОЛІрування (1 шт.)
- В наявності 215 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016236
27,72 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Ганчірка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 200шт шт. |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | бірюза |
- Ціна: 27,72 ₴


