
Паковання для курячих яєць 6 комірок (50 шт.)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014999
305,76 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращий захист під час транспортування та зберігання не дає змогу яйці битися завдяки інноваційній геометрії лотка.
Прекрасна вентиляція в пакованні збільшує термін зберігання яєць, тому що продукт не втрачає вологу та вентилюється завдяки отворам периметром.
Надійність замків не дасть самовільно відкритися пакованню.
Ідеальна прозорість паковання дає змогу бачити яйце з усіх боків, що дає змогу простіше оцінити якість яєць.
Додаткові опції:
Двоколірна плівка
Нанесення наклейки на паковання
Нанесення прямого офсетного друку
Екологія. Вся продукція виробляється із сертифікованої ПЕТ плівки, яка має роздільну здатність для контакту з харчовими продуктами, що підтверджується наявністю декларацій відповідності не тільки українських служб сертифікації, а й Євразійського та Європейських союзів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7см |
| Довжина | 15,5 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 600шт шт. |
| Матеріал виробу | ПЕТ |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Упаковка для яєць |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 10,8см |
- Ціна: 305,76 ₴/пач

