влевовправо

Склянка паперова гофрована, 250 мл коричневий 20 шт
- В наявності 289 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ИИ05513
80,70 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склянка паперова гофрована підходить для гарячих і холодних напоїв, продажу на виніс, кав'ярень, фудкортів і заходів.
Зручний формат для кави, чаю, води, лимонадів та інших напоїв.
Переваги товару:
- матеріал: картон;
- колір: коричневий;
- об'єм: 250 мл;
- кількість в упаковці: 20 шт.;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Об`єм | 250 мл |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 см |
| Діаметр верху | 7,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 5 см |
| Тип склянки | Гофрований |
- Ціна: 80,70 ₴/пач


