влевовправо

Подарункова коробка для великодньої паски з віконцем 14x14x18,7 см 400 грам Яскравий дизайн із крашанками та квітами, міцна ручка
- В наявності 1797 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ14949
36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава та практична коробка для паски розміром 14x14x18,7 см з ручкою та віконцем ідеально підходить для святкового пакування великодньої випічки вагою до 400 г. Дизайн із весняними квітами, крашанками та краєвидом створює святкову атмосферу. Коробка виготовлена з щільного картону, має зручну ручку для транспортування, а віконце дозволяє красиво презентувати випічку без розпакування. Ідеальний варіант для подарунка, продажу або сімейного святкування Великодня.
Проста у використанні, екологічна та безпечна для харчових продуктів. Підходить для пасок діаметром до 13 см та висотою до 18 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 187 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Плоскі паперові |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 36 ₴






