влевовправо

Контейнер пластиковий з відкидною кришкою V1400 мл IT-251 tt 152*155*77 (50 шт)
- В наявності 46 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013713
435 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерне паковання для продуктів — особливий різновид паковання, виготовлений із пластику (доступні рішення з поліпропілену, поліетилену, полістиролу). Таке паковання насамперед призначається для розфасування різних харчових продуктів. Наприклад, овочів і фруктів, салатів, олії або морозива, сирів, сиру, сиру, безлічі інших продуктів, кондитерських виробів (всеможливих тістечок або тортів), напівфабрикатів, морепродуктів.
Пластикове паковання для зберігання харчових продуктів може закриватися пластиковою кришкою, запаватися плівкою, фольгою. Таке паковання й називається блістер або контейнери з полістиролу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,7 см |
| Довжина | 15,2 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 750шт шт. |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Об`єм | 1400 мл |
| Друк малюнка | Немає |
| Внутрішній розмір | 140 мм*140 мм*68 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 15,5 см |
- Ціна: 435 ₴/пач


