влевовправо

Губка кухонна для посуду 5 шт. Super Bubble (Супер Торба) (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012656
28,13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні губки з грубопористого поролону. Використовується для миття посуду, раковин, кухонних меблів. Великопористий поролон забезпечує рясне піноутворення за меншої витрати мийного засобу.
Розмір однієї мочалки Довжина (10 см) Ширина (75,8 см) Висота (2,5 см) 22щільність в пакованні п'ять шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 60 уп шт. |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 150мм*90мм*55мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 28,13 ₴


