влевовправо

Елемент живлення 23 А (батарейка) SONEX (5 шт.)
- В наявності 22 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013381
155,40 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Sonex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Діаметр | 2 см мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 25шт шт. |
| Матеріал виробу | Літієві |
| Матеріал(особливості) | літієві |
| Мoдель | CR |
| Напруга | 3W |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 20мм*5мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR2032 |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 155,40 ₴/пач


