влевовправо

Табличка пластиковая А-5 (10*29) Відчинено / Зачинено (1 шт)
- В наявності 14 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013198
46,92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 50шт шт. |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 11см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пластикові Таблички |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 11см |
- Ціна: 46,92 ₴


