
Пакет із пластиковою ручкою (36х37) "Марні" без ручки (10 шт.)
- В наявності 26 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012691
138 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барвисті пластикові пакети з міцною ручкою відомі по всій Україні.
Сумки з пластиковою ручкою — це популярний і зручний спосіб транспортування предметів і продуктів.
Їхня головна характеристика висока щільність. Поліетиленові пакети з пластикова ручка для тривалого використання. Продукт вирізняється міцністю й довговічністю.
Важливе значення має ручка. Вона виготовлена з пластику, анатомічної форми. Важливо, щоб пластикові ручки зручно розташовувалися в руці, щоб їх використання було максимально можливим. Ручки міцно прикріплені та дають змогу переносити велику вагу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Друк малюнка | тварини |
| Розмір зовнішній | 360мм*350мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети з пластиковою ручкою |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Товщина | 90 мікрон |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | світлий |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 138 ₴/пач

