влевовправо

Папір для принтера А4 500листів MAESTRO standard+ (1 пачка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010943
315 ₴
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 29,7 см |
| Кількість в упаковці | 500 лист |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Канцтовари |
| Щільність | 80 г\м2 |
| Розмір зовнішній | 210мм*297мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Типорозмір | A4 |
| Форма | Папір |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 315 ₴


