влевовправо

Батарейка елемент живлення таблетки GP CR2032 3.0V уп.5 штук
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ИГ100-2045
200 ₴
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарейка елемент живлення таблетки GP CR2032 3.0V уп.5 штук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість батарейок в упаковці | 5 шт. |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR2032 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кола |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Матеріал(особливості) | літієві |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Напруга | 3W |
| Матеріал виробу | Літієві |
| Розмір зовнішній | 20мм*5мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Мoдель | CR |
- Ціна: 200 ₴


