
Зошит шкільний (проста) 12листів карта (40 шт.)
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001351
294 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20,5 см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Канцтовари |
| Друк малюнка | клітка |
| Розмір зовнішній | 205мм*170мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Зошит |
| Типорозмір | 12 аркушів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 294 ₴/пач

