влевовправо

Ємність поліпропіленова під малину на 0,5 кг Т-1-500/55 (50 шт)
- В наявності 305 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011960
137,20 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для ягід 0,5 кг — це зручна та практична тара, яка виготовляється з нетоксичних матеріалів, що робить її придатною для харчових продуктів. Лоток для ягід 0,5 кг використовується для зберігання і транспортування малини, полуниці, смородини, крижовика та інших. На дні тари розташовані 4 отвори для циркуляції повітря й стікання рідини.
Внимание! Матеріал контейнера (ПП — поліпропілен) не передбачає нагрівання понад +120-130 °C
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,3 см |
| Довжина | 19см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Об`єм | 800 мл |
| Розмір зовнішній | 190мм*114мм*53мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | харчової контейнер |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11,4 см |
- Ціна: 137,20 ₴/пач


