влевовправо

Сумка господарська 54×47×29 см тканинна клітчаста №4 на блискавці містка універсальна (1821938551)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ11900
185 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Господарська тканинна сумка №4 — це практичне та зручне рішення для щоденного використання. Виготовлена з міцного щільного матеріалу, стійка до зносу та механічних пошкоджень. Ідеально підходить для походів на ринок, у магазин, для перевезення та зберігання речей, одягу, продуктів та побутових предметів.
Розмір сумки — 54×47×29 см, що дозволяє зручно розміщувати об’ємні речі. Надійна блискавка захищає вміст, а зручні ручки забезпечують комфорт при перенесенні. Завдяки складній конструкції сумку зручно зберігати та брати з собою в дорогу.
Чудово підійде для дачі, подорожей, відряджень та щоденних справ. Стильний клітчастий дизайн робить її універсальною як для жінок, так і для чоловіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 470 мм |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Глибина | 290 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 540 мм |
- Ціна: 185 ₴








