влевовправо

Господарська картата сумка 90×60×32 см №8 поліпропіленова містка універсальна для речей
- В наявності 247 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ11898
262 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Господарська сумка №8 — це містка клітчаста сумка, яка стане чудовим рішенням для зберігання речей, перевезення під час переїзду або використання в побуті. Зшита з міцного поліпропілену, має надійну блискавку та посилені ручки.
Переваги:
-
Розмір: 90×60×32 см
-
Велика місткість
-
Матеріал: водостійкий поліпропілен
-
Посилені ручки
-
Блискавка по всій довжині
-
Легко складається
-
Класичний клітчастий малюнок
-
Ідеально підходить для поїздок, переїздів, зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 262 ₴









