влевовправо

Місця ткані поліпропіленові плоскі 55х85 (Сахар50кг)арт 42 (1 шт)
- В наявності 1130 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011082
8,69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпропиленові мішки широко використовуються в упаковці і зберігаються різноманітні сирувальні матеріали. Найчастіше вони використовуються на фермах, фабриках, у приватних сільськогосподарських цілях, щоб зберігати зерно, крупи, борошно, цукор тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 85 см |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Об`єм | 50кг |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мішок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 8,69 ₴




