влевовправо

Сітка крапрон 5кг червона (50 шт)
- В наявності 49 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ08251
341,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нині фермери, садівники та городники активно використовують городину, яка є підхожою альтернативою звичайним мішкам або скринькам. Цей метод пакування має малу вартість, при цьому він практинний і зручний у застосуванні.
Овощена сітка ідеально підходить для зберігання і транспортування багатьох овочів — картоплі, баклажанів, цибулі, моркви, перси, капусти, буряки. На інтернет-магазинському веб-сайті Агровук представлений великий асортимент даних товарів, які мають різні розміри і розквіти. Ми можемо купити сітку овочівні за вигідною ціною і з доставкою.
Переваги виробів?
Чому сітями овочівні дуже популярні серед споживачів, які вирощують городні культури? У порівнянні з ткановими або поліетиленовими мішками, такі вироби мають суттєві переваги:
- Занижена ціна.
- екологічна безпека.
- естетичний вигляд;
- Чудова повітряна проникність;
- Вручне застосування;
- Можливість багаторазового використання;
- Високий зносостійкість;
- Гарна еластичність.
Особливо поживним є сітка для фермерів, які реалізують сільськогосподарські вироби. По - перше, товар має естетичний вигляд, оскільки добре і компактно упакований. По - друге, врожай добре зберігається і тривалий час не псується, завдяки чому циркуляція повітря залишається вільною. По - третє, покупці можуть легко оцінити якість картоплі, моркви, цибулі та інших овочів, не висипаючи їх із сітки. Крім того, придбані товари можна легко транспортувати. Сітки малих розмірів, що вміщують 3 — 10 кілограмів, обладнані спеціальною ручкою, завдяки якій їх зручно нести в руках. Такий упаковковий матеріал вважається не тільки його високою міцністю, але й легкою міцністю. Якщо ви зважуєте на продукт, який реалізує, то можете не брати до уваги вага сітки.
Вироби виробляються з натуральних чистих і м’яких волокон, які не шкодять харчовим продуктам і не шкодять їм. Матеріал, який використовують для виготовлення сіток, має стійкість до високих і низьких температур, що також є необхідним.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Капрон |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 60 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Об`єм | 20кг |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мішок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Червоний |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 341,25 ₴/упаковка


