
Пакет з пластиковою ручкою "Ленис" без ручки (10 шт)
- В наявності 96 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ10909
162,84 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумки с пластмассовой ручкой подходят для ежедневного длительного использования. Возможность закрываться плотно позволяет легко переносить товары в них, а не бояться, что содержание виподет или ухудшится. Важно, что пластиковые ручки удобны в руке, что делает его максимально удобным. Сами пакеты характеризуются повышенной прочностью, они используются в различных магазинах и бутиках, в основном они используются для одежды. Кроме того, их оригинальный внешний вид позволяет использовать пакет как подарочный пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 40 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Матеріал виробу | поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Розмір зовнішній | 400мм*400мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети з пластиковою ручкою |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Товщина | 90 мікрон |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | темний |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 162,84 ₴/пач

