влевовправо

Мочалка для миття посуду 4шт Харків ( Максі) CHOCOLATE (1 пач.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ10049
26,36 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні губки з крупнопористого поролону. Використовується для миття посуду, раковин, кухонних меблів. Великопористий поролон забезпечує хороше піноутворення при меншій витраті миючого засобу. Розмір однієї мочалки Довжина(10см) Ширина(75,8 см) Висота(2,5 см) 22плотность в упаковці п'ять шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Довжина | 15см |
| Кількість в упаковка | 5 шт |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 150мм*90мм*55мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 26,36 ₴/пач


