влевовправо

Серветки для прибирання целюлоза "Фрекен Бок Акорд" 3шт (1 пач.)
- В наявності 66 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ9619
96,60 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Целюлозна серветка, володіє властивостями губки: прекрасно вбирає вологу, не залишає ворсинок і розлучень, швидко сохне. Вона призначена для боротьби з сильними забрудненнями на таких поверхнях як кахель, кухонна техніка та ін При цьому вона добре вбирає вологу, легко виполіскується і зберігає свою первісну форму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фрекен Бок |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 см |
| Кількість в упаковка | 5 шт |
| Матеріал виробу | целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 18см*18см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Синій |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 96,60 ₴/пач


