влевовправо

Серветки традиційні віскозні (Зшт) Sweet Home (1 пач.)
- В наявності 543 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM7728
21,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветки традиційні віскозні (Зшт) Sweet Home (1 пач.)
Тип: Салфетки,тряпки; Довжина: 36см см; Ширина: 30 см см; Країна виробник: Україна
Дополнительные характеристики. Форма: Прямоугольная; Количество в ящике: 100 уп шт.; Цвет изделия: Разные цвета; Количество в упаковка: 3шт; Материал(особенности): полиэстер; Область применения: Для влажной и сухой уборки; Материал изделия: Вискоза; Размер внешний: 36см*30см; Сезонность товара: Круглый год
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 36см |
| Кількість в упаковка | 3шт |
| Матеріал виробу | Віскоза |
| Матеріал(особливості) | поліестер |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 36см*30см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки,ганчірки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 21,75 ₴/пач


