влевовправо

Ніж дерев'яна (165*22*1,7мм) 100 шт (1 пачка)
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016589
72,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 16,5 см |
| Кількість в пачці | 100 шт. |
| Кількість в упаковці | 10 пач |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 1,7 мм |
| Ширина | 2,2 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 72,75 ₴


