влевовправо

Мішалка Дерев'яна 14см * 1,2 мм * 5,6 мм 800шт (арт40) (1 пачка)
- В наявності 1119 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016579
73,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 750 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 5.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14см |
| Кількість в ящику | 40 уп шт. |
| Матеріал виробу | вільха дерево |
| Область застосування | Для напоїв |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Мішалка |
| Товщина | 1,15 мм |
| Колір виробу | натуральний |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 73,50 ₴


