
Упаковка конус під квіти h50/6низ/24верх візерунок(100 шт) 157 (3) (100 шт)
- В наявності 50 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013794
213 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 48 см |
| Довжина | 22,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт шт. |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 213 ₴

