Комплект контейнерів алюмінієвих, прямокутних 430мл SP24L / 5шт (1 пачка)
- В наявності 40 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016510
71,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект контейнерів алюмінієвих, прямокутних 430мл SP24L / 5шт (1 пачка)В наявності 40 од.
71,40 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер для продуктів харчування прямокутний з алюмінієвої фольги з кришкою 430 мл SP24L 5 штук в упаковці
Алюмінієва прямокутна форма має внутрішній розмір 130 мм * 105 мм * 38 мм, в упаковці 5 штук і кришка до них. Використовується для приготування порціонної запіканок, овочевих і м'ясних страв і подачі їх.
Таку упаковку купують для будинку, коли потрібно здивувати гостей новим рецептом.Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Картопляна запіканка з бринзою Картопляна запіканка готується за хвилини - залишається дочекатися, поки запече. Ніжна, не суха і ситна. Така запіканка підійде до обіду або вечері, смачна і гаряча, і холодна. Вдалого приготування! Продукти Картопля - 150 г Цибуля ріпчаста - 50 г Бринза - 100 г Яйце - 1 шт. Сіль - 1 щіпка Перець чорний мелений - 1 щіпка Спеції - за смаком Масло вершкове Покроковий рецепт:
1.Як приготувати картопляну запіканку: Крупно нарізати картоплю і цибулю.
2.Ізмельчіть блендером (або на дрібній тертці) лук і картопля.
3.Соедініть яйця зі спеціями: дрібкою солі, чорним меленим перцем і спеціями за смаком.
4.Бринзу натерти на дрібній тертці.
5.Смешать натерту бринзу і картопляне пюре з яйцями.
6.Запечь в змащеній маслом формі близько 40-60 хвилин при 200 градусах.
7.Сверху на картопляну запіканку розкласти шматочки масла, поки вона ще гаряча. Смачного!
PS Надішліть фотки страви.
Алюмінієві контейнери для їжі витримують температурний діапазон -40С до 280С .тому можна замаражівать і випікати. також їх використовують в мікрохвильовій печі
Гостей можна ще здивувати і прекрасної паперовою серветкою на людою випадок і тематикою
У будь-якому випадку завжди купують і використовують пещевая плівку
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 14,4 х 11,9 см |
| Висота внутрішня | 13 х 10,5 см |
| Глибина | 4 см |
| Довжина | 10,9 х 8,4 см |
| Кількість в упаковці | 5 уп |
| Кількість в ящику | 28 уп шт. |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Об`єм | 430мл |
| Розмір зовнішній | 144мм*119мм*40мм |
| Внутрішній розмір | 130мм*105мм*38мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 71,40 ₴

