Килимок для суши/ролів бамбук зелений 24*24 см (100 шт)
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016493
6 675 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 448-25-57
Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для суши/ролів бамбук зелений 24*24 см (100 шт)В наявності 1 од.
6 675 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 64 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 40 мм |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт шт. |
| Матеріал виробу | Бамбук |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | квадрата |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 6 675 ₴

