влевовправо

Одноразова креманка пластикова прозора (100 шт)
- В наявності 208 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006431
232,50 ₴
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішня | 3,4 см |
| Діаметр верху | 11см |
| Діаметр дна (низа) | 7 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 4200шт шт. |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для прийому та зберігання їжі |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Креманка |
| Форма | Коло |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 232,50 ₴



