влевовправо

Алюмінієвий Контейнер SP62L 100 штук
- В наявності 11 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: MM7159
1 480,50 ₴/пач
Показати оптові ціни+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієвий Контейнер прямокутний SP62L 200*120*50 100 штук
- Обсяг 900мл
- Розмір зовнішній 218мм*113мм53мм
- Товщина 60 мікрон
До цієї форми продається окремо кришка ⇒
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Студиопак Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 218 мм |
| Об`єм | 900 мл |
| Ширина | 113 мм |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 |
- Ціна: 1 480,50 ₴/пач


