влевовправо

Відро з кришкою овальний 5,6 л. 50шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MM0525
83,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380994482558
- +380 (99) 448-25-57Володимир
- +380 (96) 578-58-50Надія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро з кришкою овальний 5,6 л. 50шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 16 см |
| Висота внутрішня | 16 см |
| Кількість в упаковка | 35шт |
| Матеріал виробу | харчової полипрорилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | зберігання,подання,сервіровка |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір зовнішній | 280мм*190мм*160мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад !120-130°С |
| Форма | овальної форми |
| Колір виробу | Прозорий |
- Ціна: 83,70 ₴


